Aydınlar Mah. Yalçın Sk. No:25/5
Taşdelen /Çekmeköy / İstanbul

Hakkımızda

Okhygiene medikal , 10 yıllık arge ve ürge tecrübesine dayanarak özel antimikrobial ürünlerin geliştirilmesi yenilikçi farkındalık yaratan ve sterilizasyon anlamında bir çok ihtiyaca cevap veren dezenfektanların formüle edilmesi amacı ile kurulmuştur.

 

Temel amacı insan, hayvan ve bitki sağlığını olumsuz yönde etkileyen mikroorganizmalara karşı etkin ürünlerin şirketimiz bünyesinde  geliştirmesi ve formüle edilerek ürüne dönüştürülmesidir. Şirketimiz bünyesinde geliştirilen ürünler detaylı araştırmalar neticesinde ortaya çıkarılmakta olup sektörde rakip durumda bulunan birçok ürünle kıyaslamalı çalışmalar yapmak sureti ile diğer ürünlerden farkımızı ortaya koymak ve bu çalışmaları yaparken global anlamda tüm dünyadaki yenilikler takip edilmektedir.Detaylı araştırmalar neticesinde ortaya çıkarılan ürün içerikleri kontrollü deneyler ve testlerle etkinlikleri test edilmekte ve sonuç olarak testleri geçen ürünler ruhsatlanmak sureti ile piyasaya arz edilmektedir.

 

Şirketimiz bünyesinde vermiş olduğumuz diğer hizmetler ise; Dezenfektan,kozmetik,tarım ve antimikrobial ürünlerin geliştirilmesi noktasında ihtiyaç duyulan danışmanlık hizmetlerinin verilmesidir.

Çalışmalarımız akademik olarak desteklenmekte üniversitelerle işbirliği yapmak sureti ile akademik olarak değer arz eden ürünler geliştirilerek patentlenmekte ve uluslararası alanda rekabetçi, yenilikçi ve farkındalık yaratan bir konumda yer almaktayız.

 

Müşterilerin taleplerine uygun ürünlerin geliştirilmesi amacıyla detaylı Arge çalışmalarına önem veren Okhygiene Medikal şirketi başta dezenfektan sektörü olmak üzere özellikle kamusal alanlar ve umumi alanlarda ihtiyaç duyulan dezenfeksiyon ürünlerinin piyasaya arzını sağlamak amaçlı ürünler geliştirmekte ve her bilimsel çerçevede ürün yelpazesini geliştirmeye devam etmektedir.

 

Okhygiene Medikal yenilikçi ve bilimsel çerçevede her geçen gün kendini yenileyen kadrosu ile İstanbul, Çekmeköy’de faaliyetlerini yürütmektedir.

Misyonumuz
Vizyonumuz

Ulusal ve uluslararası arenada ürünlerinden söz ettiren ve ortaya koyduğu ürünlerle dünyanın her noktasında talep gören bir firma olarak türk kimliğini ve ürünlerini sağlık sektörünün her alanıda dünyaya tanıtmak ve dünyanın bu alandaki ihtiyaclarına cevap vermek.

Bizimle iletişime geçin

Medikal ve Kimyasal ürünlerimizle siz değerli müşterilerimizin yanındayız. 

Değerlerimiz

Samimiyet

Tüm paydaşlarımızla olan ilişkilerimizin merkezine sevgi, saygı ve güveni koyar, olduğumuz gibi görünür, göründüğümüz gibi oluruz.
 

Sürekli Gelişim

Yenilikten heyecan duyan, pozitif bir merakla, kendimizi ve yaptığımız işi sorgularız. Hep daha iyi olmak için, geçmiş deneyimlerimizden öğrenir, gelecek vizyonumuz ile gelişir, değişimin öncüsü oluruz.

Cesaret

Fikirlerimizi özgürce dile getirir, risk alır ve hata yapmaktan korkmayız. İnisiyatif kullanarak sorumluluk alır, aksiyona geçeriz.
 

Katılım

İlgili tüm paydaşlarımızın katılımını sağlayacak ortamları yaratır, teşvik eder, farklı fikirlere değer verir, çoklu iş birlikleri ile en yüksek faydayı sağlarız.
 
 

Tutku

Yaptığımız her işe coşku, heyecan ve azimle gönülden inanarak yaklaşırız; tüm çevremizi enerjimizle harekete geçiririz.