Aydınlar Mah. Yalçın Sk. No:25/5
Taşdelen /Çekmeköy / İstanbul

Okhygiene Disinfectant(Hygiene) Fogger

Medikal ve umumi alanlarda gönül rahatlığı ile kullanılabilen fomülasyonu ile bakteri,küf,maya ve virüslerin güvenli şekilde yok edilmesi ve gelişimlerinin engellenmesine olanak sağlar.

 

Hızı şekilde etkiliğini göstermekete olan bu ürün ,kolay kullanım olanağı sağlamaktatır.

 

Üzerinde bulunan adaptor tuşa tek seferlik basım yapmak sureti ile ambalaj içerisinde bulunan antimicrobial içerik kullanıldığı ortamda hızlı şekilde yayılmakta ve geleneksel hijen ürünlerinin aksine gaz formunda ve mikropartikküller şeklinde yayıldığı için tüm yüzeylere temas etmektedir bu sayede geniş spektrumlu etkinlik sağlamaktadır.

 

Ekonomik bir üründür farklı allanarda kullanılmak üzere faklı ambalaj tiplerinde üretimlerimiz gerçekleşmektedir.

Okhygiene Disinfectant Fogger Etki Mekanizması:

Mikroorganizmalarda yaşamsal faaliyetler için önem arz eden moleküller arasındaki etkileşimin bozulması ve hücre duvarındaki lipit katmanlarının ayrılmasına neden olmak sureti ile mikroorganizmaları inaktif hale getirir.

 

İçersinde bulunan etanol sayesinde mikroorganizmalarn proteinlerini yapısını bozmak sureti ile mikroorganizmaların yaşamsal faaliyetlerini sona erdirir.Çevreye ve insana herhangi bir zararı yoktur.

 

Üç farklı aktifin bir araya getirilmesi sureti ile geniş spektrumlu etki saglayabilmektedir.(etanol,ipa,didecily dimethyl amonium cloride)

Etkinlik Testleri

Ürünün kullanım alanları ve kullanım şekli

Hastaneller,Okullar,Kafeteryalar,Restoranlar,Ofis alanları ile otomobiler içerisinde kullanımı mümkündür. Farklı boyutlardaki alanlarda herhangi bir insan gücüne ve ekipmana gereksinim duyulmaksızın uygulama yapılabilir.

Kullanımı oldukça kolay olup tek bir basım ile adaptör aktif hale getirilir ve ürün bitene kadar beklenir. Her ürün tek kullanımlıktır. Geliştirmiş olduğumuz bu ürün formülasyonu private label olarak amerikada Germshild markası ile satılmaktadır.