Aydınlar Mah. Yalçın Sk. No:25/5
Taşdelen /Çekmeköy / İstanbul

Okhygiene Nanobor Surface

Okhygiene Nanobor Surface : Biosidal alandaki 10 yıllık ürün inovasyon tecrübemiz ile birçok mikroorganizma üzerinde yapılan tekrarlı çalışmalar ve uluslararası standartlara uygun akredite test metodlari ile test edilmiştir.

 

Etkinliği kanıtlamış olan bu yeni nesil ürünümüz ile yoğun şekilde zaman harcadığınız işyeri,ofis,ev,restoran,sporsalonları, kafeler ve hastanelerde gibi umumi ve medikal alanlarda  geniş spekturumlu ve uzun süreli etkinlik alabilirsiniz. İçerisinde bulunan quarterner amonium tabanlı aktifin yanı sıra nanoboyuttaki özel sentez bor minerali sayesinde ürün etkinliği artırılmış ve daha uzunsüreli mikrobiyal etkinlik sağlanmaktadır.

 

Okhygiene Nanobor Surface , Avrupa ve amerikada biyosidal aktif olarak yoğun şekilde kullanılan insan sağlığı açısından olumlu etkileri kabul görmüş olan iki farklı aktiften oluşan etkili bir üründür.

 

İçerine bulunan Didecyl Dimethyl Ammonium Chloride ile hızlı bir etki alınırken, diğer aktif Nanobor partikülleri ile yüzey alan etkinliği artan, sağlığa zarar vermeyen ve uzun süre etkili antimikrobiyal ve koku giderici özelliği kanıtlanmış bir dezenfektandır.

 

Tüm bu özelliklerinin yanında yeni nesil formülasyon şekli ile ahsap yüzeylerde küf oluşumlarnın engellenmesinde, umumi ve  medikal alanlarda bulunan birçok zararlı böcek üzerindede etkinlik gösteren bor nanpartikülleri sayesinde diğer dezenfektanlara göre farklılık yaratmaktadır.